Doświadczenia i formy mobilizacji Romów i nie-Romów wspierających uchodźców romskich

0%
  • Bardzo dziękujemy, że zechciałeś/zechciałaś wziąć udział w tym badaniu ankietowym!

Ankieta jest skierowana do osób, które w swojej pracy zawodowej albo aktywności pozazawodowej wspierały bądź nadal wspierają ukraińskich Romów, migrantów przymusowych, którzy pojawili się na terenie Polski w wyniku pełnowymiarowej agresji Rosji na Ukrainę.

Jeśli wspierając ukraińskich uchodźców, wspierałaś/wspierałeś ukraińskich Romów, prosimy Cię o wypełnienie tej ankiety - pozwoli to nam zebrać doświadczenia osób wspierających tę grupę uchodźców oraz poznać najważniejsze wyzwania w tej pracy i w świadczeniu dalszego wsparcia.

Prosimy Cię o wypełnienie tej ankiety także jeśli już nie zajmujesz się wspieraniem ukraińskich Romów.

Będziemy wdzięczni jeśli przekażesz tę ankietę innym osobom, które wspierają bądź wspierały ukraińskich Romów.

Ankieta jest anonimowa, to znaczy, że Twoje odpowiedzi są przeznaczone tylko dla osób prowadzących badania.

Wypełniając tę ankietę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w celu przeprowadzenia badań społecznych przez Fundację Jaw Dikh oraz ERGO Network i EPIM. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Jaw Dikh (Czarna Góra, ul. Kamieniec 2, 34-536 Jurgów, e-mail: fundacja.jawdikh@gmail.com).

W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na wykorzystanie danych osobowych, a także je usunąć lub modyfikować. Aby to zrobić, prosimy o e-mail na adres: fundacja.jawdikh@gmail.com

Funded by the European Union and EPIM. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union, the European Commission or EPIM. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.

Ładowanie
Ładowanie...